Offering you a complete choice of products which include power factory panel 30 kvar and power factor panel.
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Phase | Single Phase |
| Current Rating | 200A |
| Rated Voltage | 415 V |
| Rated Current | Upto 5000 Amps |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Material | MS |
| IP Rating | 65 |
₹ 33000 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 220 V |
| Type | Medium Voltage |
| Material | Mild Steel |
| Phase | 3 - Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Power | 30 KVR |
| Input Voltage | 415 V |
| Cable Entry | Top |
Minimum order quantity: 2 Piece
Anil (Owner)
G.S. Power Systems
Plot No. 327, A- Block, Vikash Nagar Industrial Area, Khasra No. 1066,Gali No. 6
Ramte Ram Road, Ghaziabad - 201001, Uttar Pradesh, India